Dom, miejsce szczególne dla każdego z nas. Pragniemy, aby był bezpieczny dla naszych bliskich. Czy zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę w poczuciu bezpieczeństwa odgrywa zdrowie? W Polsce już ponad 40% osób choruje na krótkie lub długotrwałe schorzenia uczuleniowe takie jak: alergiczny nieżyt nosa, astma, atopowe zapalenie skóry, alergia pokarmowa. Prawie połowa Polaków każdego dnia walczy o oddech. Jak zadbać o to, by w domu pokonać bakterie, drobnoustroje i roztocza? Na to pytanie odpowiada włoska marka Ariete – producent wyjątkowej linii urządzeń parowych.

Gdzie w naszym domu żyją bakterie, drobnoustroje i roztocza?

Warto wiedzieć, że każdy z nas co godzinę gubi około 15 mln komórek naskórka, a wraz z nimi miliony bakterii, drobnoustrojów, roztoczy. Nie mamy na to wpływu. Wszystkie wspomniane mikroorganizmy znajdują schronienie w naszym domu. Najlepiej czują się w miejscach trudno dostępnych, ponieważ najtrudniej się ich stamtąd pozbyć. Dobrze odnajdują się również w naszych łazienkach, gdzie dodatkowo panuje wilgotny klimat sprzyjający powiększaniu się kolonii. Kolejnym ulubionym miejscem są dywany, zasłony i materace.

ARIETE radzi na co zwrócić uwagę przy wyborze urządzeń parowych.

Najskuteczniejsza w walce z przebiegłymi drobnoustrojami, bakteriami i roztoczami jest para. Głównie dlatego, że nie jest ona alergenem i stanowi idealne rozwiązanie dla osób cierpiących na alergię. Dodatkowy bonus to fakt, że nie potrzebujesz używać w takim wypadku detergentów. W dużej mierze są szkodliwe dla alergików. Ograniczenie chemii w codziennym życiu wspomaga też skutecznie leczenie. Warto wiedzieć, że urządzenia dobrej jakości ze zbiornikami o pojemności 1 litra wody potrafią zamienić ją nawet w 2000 tysiące litrów pary wodnej. Ich ergonomia i oszczędność jest niesamowita. Czy wiesz, że para pod odpowiednim ciśnieniem (od 3,5 – 4 BAR) usuwa wszystkich nieproszonych gości z Twojego domu? W łatwy i szybki sposób możesz wygrać walkę o czystość i bezpieczeństwo w Twoim domu. Co najważniejsze zapobiegniesz objawom alergii i odetchniesz z ulgą.

Polecane rozwiązania.

Jako pierwszy chcielibyśmy Państwu przedstawić model 4147 ARIETE, dzięki któremu w sposób precyzyjny usuniemy brud w łazience, wyczyścimy na błysk okna, parkiety, panele, marmury, płytki oraz dywany. Model ten wyposażony jest w dodatkowe akcesoria umożliwiające czyszczenie tkanin, tapicerek, piekarników, kaloryferów i wielu innych trudno dostępnych miejsc. Posiada dwa zbiorniki na wodę o łącznej pojemności prawie 2 l, co zapewnia pracę bez ograniczeń czasowych. Długość kabla to 6 metrów. Dodatkowym atutem jest możliwość przechowywania akcesoriów w dolnej podstawie urządzenia, regulator wyrzutu pary i pokryte gumą kółka.

Przedstawiamy Państwu nowoczesny podręczny oczyszczacz parowy 4133 ARIETE. Kompaktowe urządzenie, które wspomoże nas w walce z alergią i pozwoli pozbyć się z domu nieproszonych gości jakimi są bakterie, drobnoustroje i roztocza. W zestawie znajdziemy wiele użytecznych końcówek, które pozwolą między innymi na dotarcie do trudno dostępnych miejsc takich jak: zakamarki kabiny prysznicowej, grzejniki, fugi i wiele innych. Dodatkowy atut tego modelu to możliwość odświeżenia tkanin, co pozwala na lepsze zadbanie o świeżość i higienę w naszym domu.

Warty uwagi jest również uniwersalny i wielofunkcyjny mop „10w1” 4164 ARIETE. Dzięki wyjątkowym końcówkom czyścimy, dezynfekujmy, odplamiamy i odświeżamy. Wystarczy odłączyć główny element urządzenia, podłączyć do niego jedną z dziesięciu końcówek i czyszczenie staje się o wiele prostsze. Dzięki unikalnej technologii nie potrzebujemy używać detergentów i ograniczamy kontakt ze szkodliwą chemią. To efektywne sprzątanie, a zarazem pewność pozbycia się ze swojego otoczenia bakterii, drobnoustrojów i roztoczy. Walka z alergią staje się o wiele prostsza i skuteczniejsza. Stały wyrzut pary umożliwia skuteczne sprzątanie bez konieczności przerywania pracy, czy dodatkowych ustawień.

Poczuj wyjątkową świeżość i higienę w Twoim domu. Złap oddech bez konieczności martwienia się o reakcję alergiczną lub kolejną duszność wywołaną alergenami. Alergeny nie dają Ci spokoju nawet w Twoim własnym domu, gdzie powinieneś czuć się bezpiecznie? To już minęło, już nie musisz się o nic martwić. Zachowaj synergię w swoim domu i walcz efektywnie z alergią i astmą bez użycia chemii z wyjątkową linią produktów marki ARIETE, która projektuje i produkuje je od ponad 50 lat.

BibliografiaDane pochodzą z badań przeprowadzonych przez Epidemiologię Chorób Alergicznych w Polsce oraz przez Polish Mul­ti­cen­tre Study of Epi­de­mio­logy of Aller­gic Dise­ases

Podobne posty